Вбивання часу

Всім часто доводиться опинятися в ситуації, в якій вимагається лише чекати і щоб якось приємніше чи то корисніше провести цей час доводиться вигадувати собі якесь заняття. Наприклад в маршрутці я слухаю музику і стараюся перед поїздкою закинути в плеєр не просто гарних пісень, які вже чув, а саме якихось нових. Часто це не просто суміш композицій різних виконавців, а декілька альбомів одного і того ж. За пару поїздок можна переслухати всю творчість колективу чи виконавця і залишити собі лише ті, які найбільше сподобались (в майбутньому можна ще раз повернутися і прослухати їх). Коли в мене зламалися навушники (до речі, вже 5-ий рік надаю перевагу попсовим, але й якісним KOSS Porta Pro)

KOSS Porta Pro

і я був деякий час без звуку в тих же маршрутках, то основним заняттям було впорядковування контактів в телефоні. З часом дійшов висновку, що найліпше всі контакти називати строго по імені та прізвищу. Коли в телефонній книзі є строгий порядок, тоді й суттєво спрощується навігація по записам і не виникають випадки типу «Оля 245 — хто це така?»Всім часто доводиться опинятися в ситуації, в якій вимагається лише чекати і щоб якось приємніше чи то корисніше провести цей час доводиться вигадувати собі якесь заняття. Наприклад в маршрутці я слухаю музику і стараюся перед поїздкою закинути в плеєр не просто гарних пісень, які вже чув, а саме якихось нових. Часто це не просто суміш композицій різних виконавців, а декілька альбомів одного і того ж. За пару поїздок мона переслухати всю творчість колективу чи виконавця і залишити собі лише ті, які найбільше сподобались (в майбутньому можна ще раз повернутися і прослухати їх). Коли в мене зламалися навушники (до речі, вже 5-ий рік надаю перевагу попсовим, але й якісним KOSS Porta Pro)

KOSS Porta Pro

і я був деякий час без звуку в тих же маршрутках, то основним заняттям було впорядковування контактів в телефоні. З часом дійшов висновку, що найліпше всі контакти називати строго по імені та прізвищу. Коли в телефонній книзі є строгий порядок, тоді й суттєво спрощується навігація по записам і не виникають випадки типу «Оля 245 — хто це така?»

Жизнь
24 января 2010

Комментарии(2)

  1. Уолтшера

    Є ще один гарний спосіб вбити час: лежати на ліжку і підкидати свій мобільний телефон, а потім його ловити — і знову підкидати :)

    • s544836

      Бугагашенька!

Оставить комментарий