Розетки у львівському McDonalds

На днях був в центрі з ноутом і стрельнуло мені зайти в МакДональдс на Шевченка. Не так поїсти захотілося, як потестити халявний Вай-Фай. Зайшов, замовив собі гамбургерів з картоплею і вмостився з ноутом за стіл. Безпровідних мереж знайшлося штук 5, але незахищена (себто без паролю) і з відмінним сигналом виявилася одна — Ukrtelecom. Я приконективсяі індикатор мережі показав, що нет в цій мережі присутній. Звичайно одразу ж відкрив www.speedtest.net і перевірив швидкість з»єднання — 1.5 Мбіт/с завантаження і близько 0.7 Мбіт/с віддача. Доволі непогано, як для халявного нету.
Через пів години задумався над питанням підзарядки бука — почав придивлятися, де ж є розетки. Самостійно жодної не знайшов і вже був подумав, що їх там навмисне не встановили. Ну щоб халявщики не сиділи дуже довго, наприклад, або й просто діти часом не засунули туди свої пальці. Проте звернувся до менеджера (пишна така дівчина там працює) і та люб»язно розповіла, де в них є розетки. На першому поверсі їх виявилося аж три (ги-ги) — одна під високим столиком біля стіни зліва від каси, ще дві біля вікон вже з правої сторони від тієї ж каси і десь там на другому поверсі ще здається дві мали би бути. Проте перевіряти я не піднімався, а повірив на слово дівчині-менеджеру.
В цілому на халявній розетці і халявному Вай-Фаї я провів зо дві години, а потім мені обридла вся та атмосфера дитячого шуму і я подався додому, де є теж Вай-Фай з інтернетом. Хоч і не халявний, зате в спокої і з комфортом.

Жизнь
30 марта 2010

Комментарии(4)

 1. trinity

  люди вважають, що то зайве їх розміщати багато, щоб не качали енергію )))

 2. Step

  Насправді там їх достатньо, як виявилося після другого відвідування з ціллю впасти на халявний Вай Фай.

 3. Sirozha

  Їх там дохріна, бо буває прибирають електромийками різними…

 4. Уолтшера

  В Пітері, до речі, дуже чотко з вай-фаем в МакДональдсі, а от розеток практично нема.

Оставить комментарий