Ми доброзичливі і турботливі

Cьогодні дуже сподобалось в маршрутці, коли дівчина, що сиділа поряд з водієм, допомагала йому розраховуватися з пасажирами. Брала кошти у тих, хто передавав і самостійно відраховувала та давала здачу з тих грошей, що лежали поруч з водієм. Діяла виключно добровільно і чи то з доброти душевної, чи щоб водія менше відволікати від керування, чи просто від того, що в маршрутці по-суті й немає чим зайнятися, чи врешті все те водночас служило причиною для таких її дій. Не важливо. Важливо те, що водій не відмовив їй у такій допомозі чи, що булои би гірше, не виразив якоїсь недовіри — навпаки накидав їй туди дрібних грошей, щоби швидше справлялася. За це мені й подобаються українці — за доброзичливість.

Жизнь
19 января 2010

Комментарии(4)

 1. Олександр Бєда

  Колись у рідній 38-й робив так само. Водій теж не заперечував.

 2. Олександр Бєда

  А чому ім’я робиться UPPERCASE? Який в тому сакральний зміст?

 3. Step

  Це не було зроблено мною навмисне — такий був цей шаблон для сайту з самого початку його встановлення. Я його дещо змінив, наскільки вистачило ентузіазму, але ці речі не чіпав. Зараз спробую.

 4. Уолтшера

  Ага, мене теж колись перло від такого, та й в принципі, достатньо цікаво, особливо коли сидиш там, ну, там, як ця шняга називається, коли всі стоять, паряться, а ти сидиш до них обличчям.

Оставить комментарий