Розетки у львівському McDonalds

На днях був в центрі з ноутом і стрельнуло мені зайти в МакДональдс на Шевченка. Не так поїсти захотілося, як потестити халявний Вай-Фай. Зайшов, замовив собі гамбургерів з картоплею і вмостився з ноутом за стіл. Безпровідних мереж знайшлося штук 5, але незахищена (себто без паролю) і з відмінним сигналом виявилася одна — Ukrtelecom. Я приконективсяі індикатор мережі показав, що нет в цій мережі присутній. Звичайно одразу ж відкрив www.speedtest.net і перевірив швидкість з»єднання — 1.5 Мбіт/с завантаження і близько 0.7 Мбіт/с віддача. Доволі непогано, як для халявного нету.
Через пів години задумався над питанням підзарядки бука — почав придивлятися, де ж є розетки. Самостійно жодної не знайшов і вже був подумав, що їх там навмисне не встановили. Ну щоб халявщики не сиділи дуже довго, наприклад, або й просто діти часом не засунули туди свої пальці. Проте звернувся до менеджера (пишна така дівчина там працює) і та люб»язно розповіла, де в них є розетки. На першому поверсі їх виявилося аж три (ги-ги) — одна під високим столиком біля стіни зліва від каси, ще дві біля вікон вже з правої сторони від тієї ж каси і десь там на другому поверсі ще здається дві мали би бути. Проте перевіряти я не піднімався, а повірив на слово дівчині-менеджеру.
В цілому на халявній розетці і халявному Вай-Фаї я провів зо дві години, а потім мені обридла вся та атмосфера дитячого шуму і я подався додому, де є теж Вай-Фай з інтернетом. Хоч і не халявний, зате в спокої і з комфортом.

Жизнь

Комментарии(4)

 1. trinity

  люди вважають, що то зайве їх розміщати багато, щоб не качали енергію )))

 2. Step

  Насправді там їх достатньо, як виявилося після другого відвідування з ціллю впасти на халявний Вай Фай.

 3. Sirozha

  Їх там дохріна, бо буває прибирають електромийками різними…

 4. Уолтшера

  В Пітері, до речі, дуже чотко з вай-фаем в МакДональдсі, а от розеток практично нема.

Оставить комментарий